dış seo

 

Site dışı SEO yaptırmadan önce mutlaka site içi SEO çalışması yaptırmanızı öneririz. Web siteniz arama motorlarına uygun halde optimize edildikten sonra site dışı SEO yaptırmak sitenizi üst sıralarda çıkartmak için daha fazla yarar sağlayacaktır.

 

Site Dışı SEO Nelerden Oluşur ?

 

  Site dışı SEO kaba bir tabirle açıklanacak olursa sitenizi destekleyecek her türlü dış çalışmadır. Bunu biraz daha açıklayacak olursak site dışı SEO denildiğinde akla gelen ilk şey backlink almaktır. Kaliteli web sitelerinden alınan backlinklerle sitenizi birden şahlandırabilirsiniz. Fakat şunu unutmamakta fayda var SEO her zaman yapılması gereken, asla bitmeyen bir şeydir. Aldığınız backlinker sayesinde eğer sıralamada yükselip bu sıranızın kalıcı olacağını düşünmeyin. Sürekli devam etmesi gereken bir işlem zinciri sizi beklemektedir. Eğer sizde backlink almak istiyorsanız backlink paketlerine göz gezdirebilirsiniz.

 

Ücretsiz Backlink Nasıl Alınır ?

 

 Ücretsiz backlink alabileceğiniz belli başlı platformlar bulunmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak facebook, twitter, youtube gibi mecralarda profilinizi oluşturarak kalıcı bağlantı kazanabilirsiniz. Popülerliğini kaybetmeyen sözlük sitelerinde düzgün bir profiliizin olması kaydıyla kalıcı bir bağlantı elde edebilirsiniz. Son olarak firma ekleme sitelerine de link eklemeniz mümkün. Bu sitelere eklediğiniz linklerin getirisi olacaktır fakat otoriter bir siteden alacağınız bir backlink farkını ortaya koyacaktır. Sizde seo paketlerini inceleyip seo paketi seçebilir veya backlink paketlerinden birini seçerek sıralamada yükselmeye başlayabilirsiniz.